Skoor beta
Volleyball made simple!

Last matches:

BIGBANK Tartu - Ezerzeme/DU
TODAY 20:00 · 2023/2024 Cronimet League 23/24
TalTech SH

Peipsiääre - Koogi
TODAY 20:00 · 2024 Tartumaa Talimängud II liiga
Kõrveküla SH II väljak · 3:0 (25:14 25:15 25:19)

Selver/TalTech - Jēkabpils Lūši
TODAY 17:00 · 2023/2024 Cronimet League 23/24
TalTech SH · 3:0 (25:11 25:20 25:19)

TalTech - RSU / MSĢ
TODAY 14:30 · 2023/2024 Baltic Women`s Volleyball League 23/24
TalTech SH · 1:3 (25:27 25:18 22:25 22:25)

Rae Spordikool/VIASTON - TÜ/Bigbank
TODAY 12:00 · 2023/2024 Baltic Women`s Volleyball League 23/24
TalTech SH · 2:3 (25:22 23:25 25:27 25:17 10:15)

Today/Upcoming matches:

Rae Spordikool/VIASTON - TÜ/Bigbank
TODAY 12:00 · 2023/2024 Baltic Women`s Volleyball League 23/24
TalTech SH · 2:3 (25:22 23:25 25:27 25:17 10:15)

TalTech - RSU / MSĢ
TODAY 14:30 · 2023/2024 Baltic Women`s Volleyball League 23/24
TalTech SH · 1:3 (25:27 25:18 22:25 22:25)

Selver/TalTech - Jēkabpils Lūši
TODAY 17:00 · 2023/2024 Cronimet League 23/24
TalTech SH · 3:0 (25:11 25:20 25:19)

Tartu vald I - Luunja vald
TODAY 18:30 · 2024 Tartumaa Talimängud I liiga
Kõrveküla SH I väljak

Kõrveküla II - Kõrveküla I
TODAY 18:30 · 2024 Tartumaa Talimängud II liiga
Kõrveküla SH II väljak · 0:3 (7:25 11:25 17:25)

WILDWIRE - Põltsamaa Võrkpalliklubi
TODAY 19:20 · Rahvaliiga naised II grupp play-off 2023/2024
VF3 1. mäng · Põlva spordikeskus

BIGBANK Tartu - Ezerzeme/DU
TODAY 20:00 · 2023/2024 Cronimet League 23/24
TalTech SH

Tartu vald II - Structura
TODAY 20:00 · 2024 Tartumaa Talimängud I liiga
Kõrveküla SH I väljak

Peipsiääre - Koogi
TODAY 20:00 · 2024 Tartumaa Talimängud II liiga
Kõrveküla SH II väljak · 3:0 (25:14 25:15 25:19)


Latest competitions:

2024 Tartumaa Talimängud II liiga
2024 Tartumaa Talimängud I liiga
2023/2024 Võrumaa Rahvaliiga
23. Paide VK sünnipäevaturniir
Väätsa minivõrkpall 8.02 kohad 1-5
Rahvaliiga naised II grupp play-off 2023/2024
Rahvaliiga mehed III grupp play-off 2023/2024
Rahvaliiga sega II grupp play-off 2023/2024
Rahvaliiga sega II grupp G-alagrupp 2023/2024
Rahvaliiga mehed II grupp play-off 2023/2024
© Skoor by Tooming Solutions OÜ 2015-2024
info@skoor.ee | +372 51991208
Lepa 12, Tartu, Tartumaa, Estonia
Homepage | About | Manual | Pricing | Terms & Conditions